Produkcja

 smallOferowane przez nas produkty są produkowane na terenie Unii Europejskiej, w Polsce oraz Niemczech. Producentem uzupełniającym ofertę Carbon Center jest niemiecka firma CG TEC - jeden z europejskich liderów z zakresu produkcji profili kompozytowych. 

CG TEC swoją działalność rozpoczął w 1996 roku - od początku był związany z produkcją wykorzystującą materiały takie jak włókno szklane oraz węglowe. Od 2010 roku CG TEC jest wyłącznym partnerem Carbon Center w zakresie projektowania, produkcji oraz dystrybucji produktów kompozytowych.  Nasze produkty znajdują zastosowanie wszędzie tam gdzie wymagana jest niska waga, wysoka wytrzymałość i najwyższa jakość. 

CG-TEC GmbH

Celem Carbon Center i CG TEC jest ciągłe rozwijanie swoich możliwości – realizujemy go poprzez ulepszanie technologii, opracowywanie nowych i innowacyjnych produktów, ale przede wszystkim przez indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta. Naszą pasją jest ukazywanie klientom w jasny sposób korzyści płynących ze stosowania materiałów kompozytowych.

 

Dane kontaktowe

Carbon Center
ul. Lodowa 110
93-232 Łódź

Telefon:
+48 508 077 378
+48 570 930 042

E-mail:

NIP/REGON/KRS:
Przejdź do szczegółowych danych teleadresowych i rozliczeniowych »

Materiały promocyjne

Zachęcamy do pobierania naszych materiałów promocyjnych:

  • katalog reklamowy [katalog.pdf] 5,47MB
    W katalogu znajduje się pełna oferta naszych produktów i usług na ostatni kwartał roku 2012, wraz ze zdjęciami i tabelami danych technicznych.
  • Więcej materiałów promocyjnych oraz materiały prasowe już wkrótce!