Mechanika kompozytów

SkryptWszystkich dociekliwych naukowej strony kompozytów, chętnych przybliżenia wiedzy z makromechaniki oraz mikromechaniki - zapraszamy do odwiedzenia strony, na której dr hab. inż. Janusz German, profesor Politechniki Krakowskiej, udostępnia skrypt z podstaw mechaniki kompozytów włóknistych w wersji elektronicznej.

Czytaj więcej: Mechanika kompozytów

The Laminator

The LaminatorSerdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z programem The Laminator służącym do analizy wytrzymałościowej laminatów warstwowych. Program uwzględnia własności mechaniczne włókien/materiału, wytrzymałości materiału, orientacje włókien kolejnych warstw, obciążenia mechaniczne oraz termiczne.

Czytaj więcej: The Laminator

myRTM

IWKInstitute for Materials Technology and Plastics Processing (IWK) opracował nowy, przyjazny użytkownikowi program do symulacji procesu RTM. Dzięki technologii opartej na automatach matrycowych, proces projektowania przebiegu procesu zajmuje kilka kliknięć. myRTM jest darmowym programem gotowym do ściągnięcia i stosowania bez ograniczeń.

Czytaj więcej: myRTM

Dane kontaktowe

Carbon Center
ul. Lodowa 110
93-232 Łódź

Telefon:
+48 508 077 378
+48 570 930 042

E-mail:

NIP/REGON/KRS:
Przejdź do szczegółowych danych teleadresowych i rozliczeniowych »

Materiały promocyjne

Zachęcamy do pobierania naszych materiałów promocyjnych:

  • katalog reklamowy [katalog.pdf] 5,47MB
    W katalogu znajduje się pełna oferta naszych produktów i usług na ostatni kwartał roku 2012, wraz ze zdjęciami i tabelami danych technicznych.
  • Więcej materiałów promocyjnych oraz materiały prasowe już wkrótce!